| flavyusR a întrebat:

Am o problema la calculator,pornesc pc-ul merge totil bine,dar ati vazut cand scoteti un stick usb din calculator,ati auzit ca se aude sunetul acela de deconectare,eu nu am nici un usb in calculator,dar se tot aude sunetul acela de cateva ori, oare de ce dau funda pentru cel mai bun raspuns.

2 răspunsuri:
| halogen001 a răspuns:

E posibil sa fie de la altceva, sunetul acela probabil ca e folosit si pentru altceva, nu numai pentru USB prin urmare pot fi si alte programe care folosesc acel sunet ca atentionare pentru ceva. Poti merge la sunetele folosite de windows si sa verifici exact care sunet e si pentru ce e folosit, poti sa-l schimbi cu altceva sa vezi daca apare schimbat. Trebuie sa fie un program care foloseste sunetul - poate niste dispozitive virtuale pe care le conecteaza sau deconecteaza.

| stefan93Eu a răspuns:

Ai ceva legat prin usb?