| anonim_4396 a întrebat:

Vorbesc cu o fata de 2 saptamani. Eu am 23 de ani, fata are aproape 16 ani. Sincer am inceput sa pun suflet la ea, adevarat inca nu am facut nimic cu ea, doar saruturi.
Eu sunt constient ca fata este cu mult mai mica decat mine si mna. Eu am simtit fata ca nu este langa mine. Ea zice ca o singura data a iubit, accea a fost o fata care a inselat-o pe ea. De atunci ii depresiva, nu prea imi place cum ii.
Sincer i-am facut toate mofturile pentru ca tin la ea. Si nu stiu nici cum sa fac sa fie ok, parca nu am ce sa vorbesc cu ea. Asa ma mai suna, mai vine la mine la hotel unde lucrez da mna. Nu simt ca e ceva ok. Ce parere aveti? Sincer nu stiu ce sa fac cu ea, si eu sunt genul de baiat mai sufletist care pun suflet rapid. Care ma ajuta mersi fain

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

De obicei instinctul e bun, daca simti ca ceva nu e ok, nu e. Probabil se resimte diferenta de varsta

| Mascatu69 a răspuns:

Aoleu ...pai e grav ..am fost in aceeasi situatie. si crede-ma ca daca pui suflet la pustoaicele astea ..deja e prea tarziu..nu am citit toata intrebarea ca mi-e prea lenerolling on the floor dar daca si tu o lasi crede-ma ca o sa ajunga la urgente, sfat util : daca te indragostesti, indragostestete de una de seama ta. desigur sa fiti amandoi acolo cu fluturi cu astea..niciodata nu te indragosti de pustoaice;( te face sa nu mai fi tu. si o zic din experienta. ma rog ..nu-s in masura sa dau sfaturi dar macar sper ca te-am ajutat, ...si daca zici ca esti sufletist, pun pariu ca si tie ti-e destul de greu ..so..ai grija acolo.

| adelynaaru a răspuns:

Cred că cer mai ok ar trebui să vorbești cu ea. Când o fată se comportă așa crede că ceva nu e bine cu băiatul sau are probleme, ia-ți inima în dinți și vorbește cu ea.