| anonim_4396 a întrebat:

Vorbesc cu o fata prin mesaje de doua saptamani marti m-a intrebat cat la suta o iubesc eu nu am stiut ce sa-i raspund pentru ca nu stiu daca ma iubeste si ea dati-mi un sfat va rog

2 răspunsuri:
| coddy24 a răspuns:

Clasicul blaind date?
spune`i ca deloc si ca poate dupa ce o sa va vedeti cu timpul ai sa-i raspunzi la intrebarewinking asa prin mesaje si pe net.laughing))) ce faceti voi e joaca de copiiwinking

| alina88 a răspuns:

Ciao. Ce are a face daca ea te iubeste sau nu? Daca ea te iubeste si tu nu o iubesti, cand iti va declara iubirea vei spune ca si tu o iubesti doar pentru a nu o dezamagi? Apoi esti sigur ca in doar doua saptamani, poti sa intelegi prin mesaaje daca o iubesti sau nu? adica numai prin caracter...prin ceea ce scrie? as crede ca e mai bine sa va intalniti fata in fata tu ce parere ai? astef iiti vei da seama de sentimentele pe care le ai pentru ea! daca nu o iubesti sau nu simti nimic pentru ea nu o minti ci zii de la inceput ceea ce simti, va fi mult mai usor decat sai spui acestea dupa un an doi ce stati impreuna.SUCCES