| fetitsa de chiocolata... a întrebat:

Hei! nu stiu ce sa mai fac! cred ca m-am indragostit, un prieten mai vechi s-a intors acum o luna jum din spania, dar de cand s-a intors e mult mai schimbat si stiu ca ma place, stiu asta de la ziua unei prietene foarte bune. Eram la ziua ei(acum cateva saptamani)si el tot spunea ca ma iubeste si ca eu nu il iubesc bineinteles ca eu o luam ca pe o gluma, el bause putin si cand sa plecam spre dimineata m-a intrebat daca vreau sa stau cu el, eu nu am stiut ce sa ii spun am zis ca o sa mai gandesc!
Dupa aceea a venit ziua mea si a fost si el invitat si cand a plecam ne-am sarutat!
Dati-mi un sfat el are 19 ani si eu 15...si inca ceva mereu cand iesim afara el ma tine in brate si ne tot tachinam! Mie imi place sa mai comentez la el si tot asa

4 răspunsuri:
| gohsty a răspuns:

Spune-i ca il placi, da fii atenta pentru ca la varsta lui poate s te vrea c nu are cu cine sta sau c s fii la el in pat. daca te iubeste sincer(doar tu poti s iti dai seama) atunci m bucur pentru tine happy spune-i c il iubbig grin

| fetitsa de chiocolata... explică (pentru gohsty):

Da...poate ai dreptate, dar chestia e ca el se tine dupa mine de mult timp:-s si chiar nu stiu ce sa mai cred...
el m-a intrebat odata daca vreau sa stau cu el si cand i-am spus ca nu vreau era foarte trist...dar iar a inceput sa ma bage in seama si stiu ca ma place

| gohsty a răspuns:

Atunci eu zic sa vorbesti cu el si sa ii spui ce simtihappy totusi diferenta e cam mare, deci eu zic sa nu le zici parintilor la inceput poate pe parcus sa vb de el ca "uite mama eram in dificultate si m-a ajutat! si s-a comp dtrg" sau cv d genuhappy succes cu el:***

| alinus10 a răspuns:

Cand iti va mai zica ca te iubeste ii spui si tu ca il iubesti. Daca nu o va mai face, cand sunteti singuri, spune-i ca tie chiar iti place de el.