| Ofatacuvise a întrebat:

Vorbesc cu un baiat de mult timp, il plac si cred ca si el ma place, dar faza e ca nu imi spune sa ne intalnim dar daca ies cu alti baieti e gelos. Mie imi e rusine sa ii spun daca vrea sa fie ceva intre noi sau nu. Cum sa ii zic? asa mai subtil. Fundita

Răspuns Câştigător
| PersonajFictiv a răspuns:

N-ai nevoie de subtilitate.
Spune-i direct daca vrea sa iasa cu tine undeva, daca e gelos inseamna ca te place sigur.
Singurul motiv care l-ar face sa nu accepte sa iasa cu tine ar fi timiditatea, nu ca nu te place.
Bafta.

| Ofatacuvise explică (pentru PersonajFictiv):

Si daca o sa creada ca sunt disperata? laughing nu o sa ma mai placa

| PersonajFictiv a răspuns (pentru Ofatacuvise):

Meh,nu cred, adica o disperata il suna non-stop, ii da mesaje non-stop.
Disperata esti daca insisti prea mult.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fii sincera si spune-i exact ce simti. Toata subtilitatea asta nu duce nici unde, pentru oricum ne dam seama si am aprecia mai mult daca ne-ati spune-o direct. big grin

| civarele a răspuns:

Fii sincera! Cred ca va aprecia