| maryanaruto a întrebat:

Voua baietilor va place sa aveti o amica nu iubita baietoasa vi se pare mai de treaba decat o fata normala?

Răspuns Câştigător
| Merilynne a răspuns:

Eu sunt fata.
Daca un baiat iubeste intr-adevar o fata o accepta cum e e a, nu conteaza daca e baietoasa sau feminina.
Dar cred ca baietii prefera fetele mai baietoase.
In medie cele baietpase sunt de gasca, le place sa se joace tot felul de jocuri sportive, sunt mai slabe si se dezvolta mai repede.

Iar cele mai feminine le place sa stea cu prietenele, sa se fardeze, sa isi cumpere haine, sa stea *** mall sa iasa in cafenele, clubri etc.

3 răspunsuri:
| Rustin a răspuns:

Daca iubesc fata poate sa fie si baietoasa si normala.Numi pasa atata timp cat o iubesc

| EX a răspuns:

Si da si nu, e cam greu de explicat ca sa zic asa, insa depinde si de cand cunosti acea fata+si de personalitatea baiatului.

| chupachups1234 a răspuns:

Nu am inteles nimic. straight face