| TeTisSa a întrebat:

Voua in ce epoca v-ar placea sa traiti? si de ce? fundabig grin

Răspuns Câştigător
| nuseu a răspuns:

Pai noi traim in epoca contemporana si mie imi place deoarece aice este tehnologie mai dezvoltate aici nu ai acu sa te plictisesti sunt conditii bune

1 răspuns:
| NikoNik a răspuns:

Mie sincer mi-ar placea epoca de piatra, ca Fred Flinstone, sa nu fie nimic complicat, case din pietre totul din piatra, inloc de motoare la masina, sa fugim cu picioarele goale sa obosim, sa vanam dinozauri, sa ne ingrasam mancand numai carne, ar fi frumos. Nu stiu asta e parerea mea