| Mayhem666 a întrebat:

Voua v-ar placea sa traiti pentru eternitate? Sa nu imbatraniti, sa nu va imbolnaviti, sa nu muriti.
Daca da, de ce?
Daca nu, de ce?

15 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu, ajung sa ma satur de viata. In schimb imi convine sa pot renunta la viata pentru a fi terminator, 1000 de ani nu m-as plictisii sa vanez corupti, inclusiv femei care fac afaceri ilegale, crime etc, orice tip de infractor daca a comis ceva grav il elimin, daca a comis o infractiune minora il duc la politie asa as proceda. Inclusiv politicieni luati la rost, vin cu drag in RO sa curat parlamentul de probleme

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Cred ca da. Pentru ca mereu gasesc activitati noi, iar batranetea sucks.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Probabil ca mi-ar placea. Asta daca ar mai fi si alte persoane asa big grin

| Celcestietot a răspuns (pentru DoarBogdan):

O sa mai fiu eu, nu o sa ne plictisim. O sa facem pentru vesnicie oameni de zapada impreuna! laughing

| DoarBogdan a răspuns (pentru Celcestietot):

De preferat si niste fete.

| Celcestietot a răspuns (pentru DoarBogdan):

Asteptam cu interes raspunsurile de pe aici, trebuie sa recunosc laughing. Daca nu, ne multumim si cu fete de zapada, devenim vrajitori si le animam XD.

| DoarBogdan a răspuns (pentru Celcestietot):

S-ar putea sa se topeasca.

Zic si eu...

| Celcestietot a răspuns (pentru DoarBogdan):

Nu, nu, ne vom muta in Siberia!

| Mosotti a răspuns:

Eu in starea actuala nu as vrea pentru ca nu prea ma bucur de viata, daca nu aveam depresia aia da, as vrea, ca sa ma bucur la infinit de chestii placute.

| T0T a răspuns:

Mi-ar plăcea acum. Nu știu dacă mi-ar mai plăcea mai încolo. Mi-e greu să spun. Depinde de condiții.

| Celcestietot a răspuns:

Da, pentru ca am fost nascut in lumea asta. Tu?

| Lukasssz a răspuns:

Nu.La un moment dat ar intervenii monotonia.

| 1997onur a răspuns:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde unde, cu cine și cum aș trăi.
Dacă ar fi să trăiesc pentru eternitate în condiții precare, alături de oameni ignoranți, atunci prefer să mor.
Nici reciproca nu e valabilă.
Trăind pentru eternitate în lux și bogăție, ar interveni monotonia și nu mi-ar mai aduce nicio satisfacție.

| TheStrategist a răspuns:

Nu ar mai avea un scop viața dacă am fi nemuritori.