| crinacris492 a întrebat:

Voua va merge facebook-ul? Mie mi se afiseaza doar bara cu notificari, mesaje si cereri de prietenie, restul paginii nu se mai incarca nu stiu ce are azi e prima zi de cand nu merge

3 răspunsuri:
| deavolu a răspuns:

Http://get.adobe.com/flashplayer/
da click aici si reinstleaza programul asta
cu placere

| crinacris492 explică (pentru deavolu):

Nu merge sa il instalez nu stiu ce are se instaleaza pana la 50 la suta si dupa aia se opreste si scrie failed

| crinacris492 explică:

L-am descarcat dar nu pot sa il instalez nu stiu ce are se instaleaza pana la 50 la suta si dupa aia scrie failed