| Adelynn777 a întrebat:

Salut lume happy De cateva zile nu imi mai merg notificăriile la Facebook nu știu de ce. Dau pe notificare și tot se încarcă si așa rămâne. Pot să dau like-uri la poze sau să postez poze, merge tot in afara de bara aia de notificări, mesaje si cereri de prietenie! Care stie ce are vă rog să imi spuneti! :* happy

1 răspuns:
| DenisaNicoletaG a răspuns:

Pai poate nu ai internet suficient, sau atunci incearca sa te deconectezi de la Facebook si conecteaza-te iarasi.