| mariana_9670 a întrebat:

Voua va place harry potter?:X:X:X::X

Răspuns Câştigător
| RoxAnana a răspuns:

Da

4 răspunsuri:
| thegreatgatsby a răspuns:

HarryPotter ftw!

Da, imi place. E copilaria mea.

| Aero a răspuns:

"Nu, e foarte naspa. Detest filmul asta! Cel mai prost! straight face"
Lumea se imparte in 2 mari categorii: Jumatatea celor care adora Harry Potter si jumatatea celor care sunt prea fraieri ca sa recunoasca ca le place! laughing

| blonda_9284 a răspuns:

Pentru GanduriNegre: Ai citit cartile, sau ai vazut macar filmele? Acum stiu ca nu suntem toti la fel si ca oamenii au gusturi diferite, dar mi-e imposibil sa cred ca daca ai citit acest mare fenomen al literaturii moderne (daca pot sa-i zic asa) sau daca ai vazut aceasta mare realizare a cinematografiei nu-ti place nici macar o carte sau nici macar un film.

| Mihai0301 a răspuns:

Da si cel mai tare e 7.