| Andrelutssa a întrebat:

Vre`un tratament pentru exfolierea unghiilor? mi se exfoliaza foarte rau unghiile si ma enerveazawaiting

Răspuns Câştigător
| albastrualb77 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa iei niste vitamine, sigur ai lipsa de calciu sau altceva, daca ti se exfoliaza foarte rau, intreaba si tu medicul de familie sau la farmacie.

1 răspuns:
| capricc a răspuns:

citeste asta cap coada http://fucsia.ro/10-trucuri-pentru-unghii-naturale-lungi-pana-la-paste/ daca nu gasesti o solutie cosmetica atunci poate fi o carenta din alimentatie...