| Saya555 a întrebat:

Heyhappy...stiti un tratament pentru exfolierea unghiilor?

Răspuns Câştigător
| oana008 a răspuns:

Lamaia.Eu am incercat, chiar este buna.Incearca sa te dai de 3 ori pe zi.

4 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Buna, cel mai bun este uleiul de ricin cu Vitamina A si cu o fiola de calciu!

| AdrenalinaPuraLaMaXim a răspuns:

Uleiul de masline, e foarte bun si eficient.Tii unghiile(intr-un bol sau ce ai tu) 15-20 minute in ulei caldut.Repeti in fiecare seara.

| CityOfSatan a răspuns:

Am avut si eu mai demult probleme cu exfolierea! Mie mi-aa functionat cu calciu de unghii deaspura si dedesubt, este un tratament, ar trebui sa te dai din 2 in 2 zile, si problema ta se va rezolva!

| DooM a răspuns:

Le dai cu margarina draguta