| Ađııa a întrebat:

Dă cineva postere cu Twilight, Tokio Hotel sau TVD? As vrea si eu daca se poate.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am multe, dar nu le dau.
Oricum ia-ti niste reviste(Popcorn, BRAVO etc.)de la chiosc si ai acolo foarte multe postere.
http://bravonet.ro/anunturi/

| Ađııa explică (pentru anonim_4396):

De ce ai mai raspuns daca nu dai? laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ađııa):

...,,laughing,, ca sa te ajut totusi.rolling on the floor
Majusculele lu' Zeus!

| miyavi7 a răspuns:

Eu am colectii mari cu multi artisti. daca imi dai o adresa de mail pot sa-ti trimit poze.
japonia7@yahoo.com

| miyavi7 a răspuns:

Salut.am ceva tokio hotel, tvd si twilight. daca imi dai o adresa de mail iti pot trimite imagini cu posterele pe care le am, poate te intereseaza ceva.nu ai nimic de pierdut. japonia7@yahoo.com