| Dazzzie a întrebat:

Vreau bancuri.
vreau sa rad laughing, funda!

Răspuns Câştigător
| Sweet111 a răspuns:

N padure, Scufita Rosie se intilneste cu Pinochio. Incep sa se zbenguiasca si Pinochio cade cu nasul sub fustita Scufitei Rosii.(chiar in...)
-Vai, Scufita Rosie, imi cer scuze ca am nimerit cu nasul tocmai acolo, dar am sa-l scot imediat.
-Nu, nu-l scoate, lasa-l acolo, mai bine spune repede o minciuna laughing)).
pa pa wave
fundita plizz

6 răspunsuri:
| dan_1805 a răspuns:

Un student se duce la cantina si singurul loc liber este langa un
profesor. Neavand ce face, se aseaza acolo. Profesorul spune :
-Porcul nu-i este prieten porumbelului.
Studentul raspunde :
-Bine, atunci eu am zburat.
Enervat la culme, la examen, profesorul ii pune studentului cele mai
grele intrebari, dar acesta raspunde la toate. In cele din urma,
profesorul il intreaba :
-Vezi pe drum un sac de minte si unul de
bani. Pe care il iei?
−Pe cel cu bani.
−Eu l-as lua pe cel cu minte.
−Fiecare cu ce n-are…

Bulă, ce ai vrea să îţi scrie pe cruce, după ce mori?
-Ceva simplu şi concis.
-Ca de exemplu?
-Vin imediat!

Un om sparge o Banca cu platforma de tranzactionare Forex si ia cativa ostateci. Intreaba agresiv pe primul retinut:
−Spune-mi m-ai vazut jefuind Banca?
Ostatecul raspunde:
−Da!
Fara sa mai stea pe ganduri, hotul il impusca in cap. Apoi intreaba acelasi lucru pe cel de-al doilea ostatec.
Al doilea ostatec raspunde:
−Eu nu te-am vazut, … dar te-a vazut soacra`mea!

O femeie batuta rau se duce la doctor.
Doctorul:
-Ce s-a intamplat?
-Nu stiu ce sa ma mai fac. De fiecare data cand sotul meu vine acasa baut, ma bate de ma rupe.
-Am un leac foarte bun pentru asta. Cand sotul tau vine acasa baut, tu
imediat iei o cana de ceai de musetel si faci gargara si tot faci gargara.
Doua saptamani mai tarziu, femeia, aratand proaspata si renascuta, se
intoarce la doctor.
-A fost o idee stralucita. De fiecare data cand sotul meu venea acasa
baut, eu faceam doar gargara cu ceai de musetel, si el nici macar o data nu m-a atins.
-Vezi daca-ti tii gura?

| dan_1805 a răspuns:

Un baietel vrea de ziua lui o bicicleta si se duce si ii cere mamei lui.
Ea ii zice: ai fost baiat bun? ai fost cuminte? ai ajutat in casa? Si el
pleaca suparat. Se duce in camera lui si incepe sa ii scrie o scrisoare lui Dumnezeu.si zice:
-Dear God stiu ca nu am fost cel mai bun dintre baietei. se razgandeste si rupe foaia.
Se apuca iar de scris.
-Dear God stiu ca nu sunt un baietel bun.se razgandeste si rupe foaia…
Sta un pic si se gandeste si dupa aia se duce in sufragerie, ia statuia cu Maica Domnului, o inveleste intr-un prosop si o pune intr-un sertar si se apuca din nou sa scrie o scrisoare.
-Dear God, if u ever want to see your mother again …

| Sweet111 a răspuns:

Rau Ion si Maria in luna de miere la un hotel. Deodata suna telefonul Mariei.Era mama ei.
Mama:marie, ati facut si voi ce fac tinerii?
Maria:Nu
Mama:-p ai voi ce faceti acolo?
Maria:Eu ma uit la televizor si Ion citeste ziarul.
Mama:Spune-i lui Ion sa bage ce are el mai gros in gaura unde faci tu pipi.Va sun mai incolo!
Maria:Bine.Pa!
Maria si Ion fac in tocmai. Dupa o ora suna din nou mama Mariei:
Mama:Ati facut ce am zis eu?
Maria :d a.
Mama:Si cum e?
Maria:Ion e de o ora cu piciorul in WC
laughing

| Sweet111 a răspuns:

Aa si inca unul:
Un tip se uita la televizor si se trezeste cu o tigaie in cap de la nevasta-sa:
- Asta pentru ce este, draga?
- Ce e cu numele Laura Jonson, scris pe biletul ala?
- A, este numele unui cal pe care am pariat la cursele de cai!
Pleaca tipa linistita... A doua zi, iarasi se trezeste tipul cu o tigaie si mai zdravana in cap.
- Asta pentru ce mai e, draga?
- Te-a sunat calul!
laughing)) laughing) laughing)

| AnnonnimGirrl a răspuns:

Iubita il suna pe iubit:
-Iubitule,daca plangi trimite-mi lacrima ta, daca zambesti trimite-mi zambetul tau...
La care iubitu:
-Iubito sunt pe WC ce sa-ti trimit?smug

Un barbat se duce la farmacie:
-dati-mi un prezervativ ca, stiti deseara merg sa ma intalnesc cu parintii logodnicei mele.defapt dati-mi doua ca are si o soraaalove struck.sau mai bine dati-mi trei ca si Masalove struck.Pff.nu sti pe care sa o iei primalaughing
Ajunge la logodnica si la masa si el ramane cu capul plecat
Fata:-Iubitule, nu stiam ca esti atat de credincios.
EL:-Nici eu nu stiam ca taikatu ii farmacis:-s

Sper sa iti placa.Le-am auzit la T.Vhappymacar un vothappy