| anonim_4396 a întrebat:

Vreau cat mai multe idei de mesaje pentru tricouri. Baiatul caruia vreau sa i-l dau este un best friend... Este un mare fan al dansului. Si este foarte indurerat ca nu are o iubita.

Răspuns Câştigător
| ComatoseWine a răspuns:

"Sometimes love is not enough...This is the reason why i'm your best friend!"

| dydy21 a răspuns (pentru ComatoseWine):

Erm... imi place ideea si cred ca se potriveste. Dar nu stiu sigur daca nu cumva e prea curand. Ziua lui e pe 26 luna asta. Si acum 3 zile a venit cu un trandafir rosu si mi-a spus ca tine la mine. Ma rog... vad ca inca vorbim si chestii de genul dupa ce i-am explicat ca nu simt nimic de genul asta pentru el.

| ComatoseWine a răspuns (pentru dydy21):

AuuI don't want to see.Imi pare rau.Prieteniile nu trebuie stricate de accese de dragoste.Mi se pare o prietenie mai importanta decat dragostea.

| dydy21 a răspuns (pentru ComatoseWine):

Stiu... Cel putin asa cred si vreau si eu. Il apreciez foarte tare si ne intelegem minunat. Dar daca am incerca sa fim impreuna am sfarsi nemaivorbind niciodata. Sper doar ca in timp sa revenim exact la ce eram la inceput.

| dydy21 a răspuns (pentru ComatoseWine):

Si voiam sa te intreb. Mesajul tau inca merge si in cazul de fata sau crezi ca il va rani si mai tare?

| ComatoseWine a răspuns (pentru dydy21):

Daca pui un emoticon sau ceva amuzant sa para ca o gluma, ceva amuzant nu ceva serios; ii va placeabig grin.Ai putea sa iti faci si tu unul asemanator gen:
"I'm your favorite friend, isn't?smug".Fa-o sa para amuzant:d

8 răspunsuri:
| dydy21 a răspuns:

In special as vrea ceva cu si despre dans. Am uitat sa mentionez ca are un simt al umorului foarte dezvoltat...

| pisicutzamik a răspuns:

"inima este situata in partea stanga pentru ca nu stie sa ea decizii drepre, I like dancing, dansul imi da aripi sa zbor!

| treiLEI a răspuns:

''Dansul e noua mea iubita''.