| JuneRain a întrebat:

Vreau cateva replici pentru cei care barfesc,

Răspuns Câştigător
| Tania69 a răspuns:

Ignoratul este cel mai bun medicament.Respectivul va vedea ca nu te afecteaza barfele ei/lui. Daca va continua pur si simplu nu ii dai atntie!

3 răspunsuri:
| Biutzu a răspuns:

Nu prea am idei ce zici de nu cred ca te-ai vazut de dimineata in oglinda caci s-ar fi spart la vazu unei vrajitoare

| alexandraplay a răspuns:

Pai cauta si tu pe youtube DOZA DE HAS si o sa vezi la replici si o sa mai si razide te spargi si una dintre ele este:prezervativ gaurit laughing