| RebekaRebee a întrebat:

Vreau mai multe like.uri pe Facebook, stie cineva o aplicatie?
Dau coronita

Răspuns Câştigător
| Elide a răspuns:

Pai nu cred că vei găsii vreo aplicație în care sa nu plătești!

3 răspunsuri:
| Xdreaper21 a răspuns:

Stiu eu cum dar findca ai spun coronita si nu fundita nu iti spun

| tudorhit a răspuns:

Buna Rebeca! Poti sa imi spui te rog cu ce te ajuta likeurile alea? Cauta sa iti faci prieteni adevarati, nu likeuri pe Facebook. Alea nu te ajuta la nimic. 75 la suta din persoanele care iti dau like nici macar nu te saluta pe strada.

| RebekaRebee explică (pentru tudorhit):

Asta stiu, doar ca COOL e problema daca intelegi ce vreau sa spun