| TheLittleButterfly a întrebat:

Vreau multe pareri din partea baietilor! Preferati o fata care se machiaza zilnic si se imbraca sexy sau una naturala care se imbraca frumos, dupa stilul ei personal? Argumenteaza!

Răspuns Câştigător
| DWDT a răspuns:

A doua varianta. Pentru ca fetele sunt facute sa arate natural, fetele sunt facute sa fie frumoase si naturale.

5 răspunsuri:
| BaiatulAnonim a răspuns:

De preferat sa nu se machieze si imbrace sexy decat la ocazii speciale si sa pastreze naturaletea. Desigur aici mai punem la socoteala si cu ce te doteaza mama natura. Multe fete se machiaza doar pentru a masca defectele pe care, indubitabil, le are oricine. Deci inclin spre naturalete si utilizarea cat mai rara a machiajului.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ceva amestecat adica sa fie naturala dar sa fie cat de cat interesata de stilul sau. un machiaj usor si de bun gust e ok.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer,fata care se machiaza zilnic si se imbraca sexy

| MariaChrii a răspuns:

O fata naturala care se imbraca dupa stilul ei pentru ca nu vreau sa am prietena o fata superficiala pentru care conteaza doar aspectul exterior o pitzti cum se spunelaughing

| Ovidiu11 a răspuns:

Putin machiaj, dar nu in exces si sa se imbrace cum ii place ei, nu ma intereseaza.