| KanekiMalai a întrebat:

Vreau niste filme, animeuri cu sfarsit trist sa ma faca sa plang

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Jennyfer1111111 a răspuns:

Iți recomand filmul "Logan". Este vorba despre un om ce are o super putere și o fetiță ce are aceeași super putere însă fetița a fost crescută la laborator deci bărbatul a întâlnit-o pe ea când avea doar 9 ani. Cei ce lucreaza la laborator o cauta deci barbatul trebuie sa o duca intr-un loc sigur(era un nume). Sfârșitul m-a emoționat.

| KanekiMalai explică (pentru Jennyfer1111111):

O murit wolverine stiu tare filmul.

| Tae2222 a răspuns:

Caută pe Youtube