| stefoglusorin a întrebat:

Vreau niste sfaturi! Mereu ma bag in belele si fac probleme la scoala sau cu politia m-am saturat sa o vad trista pe mama, sunt singurul ei fiu. Sunt curios ce as putea sa fac imi fac parintii mandrii si sa treaca peste. Nu ma pot oprii, vreau sa stau in banca mea si fara sa vreau, ma bag in ****. La fel e si la scoala, incerc sa ma scot din probleme si intru mai tare. Ceva ma trage spre asta. Care e problema mea?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Problema ta este ca nu vrei sa te comporti ca un copil normal, temperamentul este al unui coleric, agitat si rebel.
Totul se poate rezolva daca realizezi cat de mult iti faci mama sa sufere si cu vointa, poti sa te opresti din comportamentul asta.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Violleta2022):

Normalitatea nu-i un termen logic corect, asa ca nu-l fa sa se simta prost.