| Patratsel a întrebat:

Vreau niste statusuri gen:cand te-am vazut prima data jur ca nu as fii crezut ca o sa te iubesc atat de mult; x.primul raspuns primeste funditahappy restul punctee

1 răspuns:
| AndreeaxFb a răspuns:

"~Am si acum in minte prima zi in care te-am vazut, in care m-ai vazut. te-am placut si m-ai placut.si banca pe care stateam intotdeauna.doar eu si cu tine.hm. ce mai zile!; x

"• Poate chiar sti ce zic sau poate o iei in gluma. Dar sunt legata de tine exact ca un creion de guma.`! day dreaming •"

",, O lume in care ne iubim... ma ai, ma vrei. iar eu. te privesc si nu`mi ajunge. te simt, si nu ma satur. te am sh te mai vreau:X...""

Se intampla ceva mult prea ciudat!
Am intalnit un baiat,
M-a fermecat!:X
Era simplu, si timid.
Dar pe loc m`a cucerit! :X
Ma priveai atent...
Simteam ca ma topesc.
(mi-am zis )
Inca o privire...
Si innebunesc!
In ochii tai zi de zi ma oglindesc.
Cand treci pe langa mine.
Si as vrea sa te oprescc.
Stiu! Sunt doar ganduri adolescentine.
Dar cred ca am putea unii destine.
Si vreau sa te am acum in viata mea.
Crede-ma. Nu vei regretalove struck

"Da, te iubesc...
Eu te iubesc...
Da, te iubesc...
Ma obsedezi...ma stapanesti...
Ma cuceresti...
Numai cand ma privesti!

în fiEcarE n0apTe.`

ass vrEa sã`L am apr0apee`.

sã`L sTrânG în bratEe.

si sã`I sPun cE simt; x

big grinbig grin sper sa iti placa happy