| AlexxutzzaPurpleGirl a întrebat:

Vreau o idee pentru un cadou pentru iubitul meu. Vreau ceva simbolic, dragut, romantic, ceva facut manual sau special.
Eu am niste idei:
1. Un biletel plastificat pe care sa scrie te iubesc impachetat in hartie de cadouri si pus intr-o cutiuta
2. Cateva globulete in care sa pun tot felul de mesaje pentru el (1 luna, deci 4 saptamani, 4 globuri, 4 biletele in fiecare glob)
3. Pozele noastre pe hartie foto plus un caiet sau ceva in care sa scriu tot ce simt pentru el

Alte idei?

4 răspunsuri:
| marrr a răspuns:

Ii poti face multe lucruri manual.Eu i-am facut fostului meu iubit o inimioara. aveam niste material rosu(de fapt un fularlaughing), l-am taiat, l-am cusut si a iesit foarte dragut.Si inca un lucru, ideea caietului in care sa scrii ce simti pentru el mi se pare foarte interesantahappybafta:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu stii unde sa pui virgula, a iesit ca il iubesti impachetat in hartie de cadouri si pus in cutie! Poate te hotarasti si pui biletelul in cutiuta laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Habar nam...

| lauricibv13 a răspuns:

De ce nu incerci sa iei o fotografie si cu ea pe format electronic te duci la un laborator foto specializat care ti-o pune pe folie magnetica si iata un magnet de frigider. eu am facut asa si a functionat, primul lucru care il vede cand se duce la frigider (aparatul lor electrocasnic preferat) ma vede pe mine sau pe noi doi. let me know how did it worked!