| Lilia2621 a întrebat:

Vreau pareri de la baieti! Sunt cu iubitul meu de 3 luni, si de ziua lui vreua sa-i face un puzzle la comanda cu fotografia noastra impreuna. Ce parere aveti, credeti ca i-ar placea?

6 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Poate sa-i placa,dar imaginea nu ar arata prea grozav...
Ia-i un set de pixuri,un mouse,un medalion masculin pe snur,de atranat la gat,o bratara deosebita,o rama in care sa pui fotografia voastra, un ceas, un parfum, etc.
Mergi la un magazin de cadouri, vei gasi ceva pe loc!

| Picasso a răspuns:

laughing, nici mie, mai nu ne prea place noua sa va aratam in public ca va iubim, adica nu stiu de ce dar asta e nti noastra! Mie sincer nu imi plc! Sfatul meu este sa ocolesti sa faci caouri d-astea ( poze, tablou, breloc, si etc ), e aiurea, poti sa ii iei mai bine nu stiu : un ceas, un habar nu am, sau daca vrei sa il impresionezi fa un tort! Sigur te va aprecia!

| Cristiann25 a răspuns:

E interesanta ideea dar sincer mie ca baiat nu mi-ar placea dar normal ca nu as recunoaste!laughing

| Lilia2621 explică (pentru Cristiann25):

Atunci ce? te rog ajutooor

| Cristiann25 a răspuns (pentru Lilia2621):

Poti sa-i cumperi un parfum, un ceas ceva sau ca tot vine vara o pereche de ochelari ray ban.Astea sunt niste cadouri care ar impresiona un baiat nu o porcarie de puzzle care-l pun cine stie unde si uit de el!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi se pare ca puzzle-ul e de-a dreptul dragut si inocent.
ai putea sa ii iei o carte metafizica si enormalaughing, sau fa-i ceva fin de mancare impreuna cu ceai de trandafiri. mancati capsuni cu ciocolata si vorbiti despre dorinta