| anonim_4396 a întrebat:

Vreau parerile voastre! Vreau sa-mi iau o geanta(ghiozdan)cum so nu-mi stil postas stiti voi de aia care se poarta dupa gat pe un sold am vazut o gramada de modele pentru baieti si am intrebat si colegi si unii spun ca mai bine nu ca e pentru fete si chestii de genu voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| Sombrero a răspuns:

In liceul unde invat eu au destui baieti si geanta de asta de care spui tu. E si pentru baieti si pentru fete. Chiar is dragute...nu ai de ce sa iti faci griji! Deci, spor la alegerea gentii! big hug Bafta!

1 răspuns:
| TeoBizz a răspuns:

Eu zic sa-ti cumperi. am vazut multi baieti cu geanta de aia. si chiar mi se pare misto. cumpara-tiwinking