| Rodoet a întrebat:

De ce credeti ca poarta unui baieti cercei ( intr-o ureche sau chiar ambele ).
Ce parere aveti despre acestia.? Ii fac mai atragatori sau ce?
Astept parerile voastre, argumentati de ce.
P.S ( In afara de faptul ca sunt gay, homo, etc ).
Astept pareri cat de la baieti dar si de la fete.

Răspuns Câştigător
| ksaoswh a răspuns:

Cred ca pentru a parea mai cool, sau pentru ca pur si simplu le place. Nu am nici o parere, fiecare face ce vrea. Am vazut baieti carora le statea bine cu cercei, altora in schimb ii facea sa para cocalari. big grin Personal cat timp am ce discuta cu persoana aceia si e de treaba nu ma intereseaza aspectu. Ca are cercel, piercing etc, este problema lui.

9 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Aşa se simt mai bine. De ce ar trebui asta să reprezinte o problemă şi un subiect de discuţie, de interes public? Nu e corpul şi dreptul lor?

| whatevernvm a răspuns:

Odios, dar fiecare face ce vrea

| RAY a răspuns:

Sincer nu le vad rostul, dar fiecare face ce vrea, un barbat nu poarta asa ceva, dar cum devenim fetite ce sa spun

| corbulalbrosu a răspuns:

In afara de gay sau homo? Probabil ca ar mai fi.....retardat? thinking

| Drimmero a răspuns:

S-au feminizat prea mult?

| WaterDrop a răspuns:

Probabil sunt oi si au vazut la altii ca o fac. Poate lasa impresia de badboy uneori daca are si alte accesorii care sa se potriveasca cu ei.

| MaliciousDeath a răspuns:

Purtatul cerceilor nu a fost, nu este si nu va fi o chestie specifica doar pentru femei.N-am nicio parere, dar stiu sa apreciez cand vad ceva frumos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

.Poarta cercei pentru ca se simt mai atragatori.
.Sa para baieti mai rai ( asa cred ei ).
.Sa fie vazuti mai "smecheri" de catre ceilalti
Una, doua, sau toate astea.
O zi buna.

| StochirleaAlexandra a răspuns:

Fiecare e liber sa faca ce doreste.