| anonim_4396 a întrebat:

Vreau putin ajutor! Va rog! Nu stiu ce se intampla cu mine...
Totul a inceput cand am hotarat sa ma uit si eu la serialul acela "The Vampire Diaries". dupa ce vad un ep si se termina si nu ma mai uit Ma simt trista.ma roade ceva pe dinauntru si am o frica.../sau cand ascult o melodie mai trista ma intristez foarte rau, ma simt nelinistita, imi vine sa plang...
Iar in ultimul timp am avut multe probleme la scoala, vin tezele si am foarte mult de invatat, repetat... SI SUNT FOARTE Stresata.
VA ROG DIN TOT SUFLETUL ajutati-ma. MA SIMT ORIBIL...

Răspuns Câştigător
| Lynnaedsalvatore a răspuns:

Cred ca nu-ti prinde bine filmul...
Te implici mult prea mult, poate esti extrem de sensibila...
Incearca sa privesti ceva comedie., incearca sa nu te prea gindesti la serial.