| CatalinaMarina a întrebat:

Vreau raspunsul baietilor aici! La ce va ganditi atunci cand vedeti o fata mai frumoasa?

Răspuns Câştigător
| EduardGa a răspuns:

Cand vad o fata frumoasa, frumos ingrijita, ma gandesc la faptul ca toate fetele ar trebui sa arate asa. O fata ingrijita, mereu imi va atrage atentia.Sa ma corectez: o fata ingrijita si fara vicii.Nu suport fetele care fumeaza. Mi se pare un lucru foarte urat. O fata care toata ziua sta cu pipa-n gura si pufaieste precum un batran la 60 de ani, pe moarte, nu e un lucru prea placut.
Deci, fetelor, aveti grija de voi! happy

9 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Da teoretic asa ar trebui sa fie cum a raspuns humanoid dar; Haide sa fim sinceri, Cand vedem o femeie frumoasa primul lucru la care ne gandim este la sex : al doilea daca acea persoana se va uita la noi daca suntem pe placul ei sa o putem vraji ca so avem in pat cat mai repede iar peurma nu stim cum sa scapam mai repede de ea Acesta este adevarul Nici decum daca fumeaza sau ce apucaturi are Asta conteaza pe plan secundar Pa

| Sylx a răspuns:

La numele primului nostru copil...

| EduardGa a răspuns:

MiSsO, ma bucur ca avem aceleasi pareri kiss

| DannielZMF a răspuns:

La o combinatie!big grin

| CatalinaMarina explică:

HumanOid.asta cred si eu despre fetele care fumeaza:*

| CatalinaMarina explică:

Si eu:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma gandesc ca am imparti acelasi chek cu ealaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La o relatie

| gabi_5989 a răspuns:

La o relatie