| 1Q a întrebat:

Vreau raspunsuri de la Credinciosi, Deci saptamana trecuta am dat comanda de bilete pentru balul bobocilor, priam data am comandat un bilet, apoi marti am imi luat trei si azi o zis ca nu mai sunt bilete si am ramas fara nici unul, apoi seaar cadn i-am zis mamei sa mergem sa-mi iau haina o zis ca nu ca nu are bani cash nu stiu ce, credeti ca este un semn, se poate sa mi se intample ceva rau daca merg la bal, FUNDA

Răspuns Câştigător
| alinoovsky a răspuns:

Salutare! Eu cred ca tu esti ori foarte superstitioasa ori te-ai uitat la multe filme de genul asta.Eu nu stiu ce rau ti s-ar putea intampla.Daca mama ta nu are bani sa-ti ia haine pentru bal asta nu inseamna ca e un semn si tu nu trebuie sa te duci.Oricui i se poate intampla sa ramana fara bani, iar cu biletele... cauta si la alti organizatori ai balului nu cred ca nu mai sunt bilete. Daca nu mai sunt poti da bani atunci cand intri. Multi de la mine din oras nici nu se mai sinchisesc sa-si cumpere bilet, platesc atunci cand intra.Tu nu ai de ce sa te ingrijorezi.Deschide-ti sifonierul uite-te la cele mai frumoase haine ale tale,combina-le, machiaza-te frumos si nu mai fi ingrijorata.App la ce liceu inveti, din ce oras? Distractie placuta si sper ca te-am ajutat!

1 răspuns:
| 1Q explică:

@alinoovsky mersi pentru raspuns cerd ca sa am sa fac, mai putin partea cu machiatu cas baiatlaughing
App is la Liceul Economic Ion Ghica din Bacaubig grin