| ingerash_3423 a întrebat:

Vreau sa citesc ceva o carte sau mai bine un roman interesant pe net ma puteti ajuta? care imi va placea mai tare dau fundita:p

3 răspunsuri:
| ILoveVampires a răspuns:

Eu am citit cartea ``Singur pe lume`` e foarte frumoasa, dar normall ca nu de pe netbig grin K eu am cartea...

| andreea_6295 a răspuns:

Pai depinde de varsta. Dar uite o carte pe care trebuie sa o fi citit oricine "Legendele Olimpului". E cea mai tare. Sau "Baltagul" dar mai bine le citesti din carti nu de pe net phbbbbt.

| elninoema a răspuns:

Domnisoara cristina de mircea eliade!