| inuca97 a întrebat:

Vreau sa confectionez ceva frumos de Anul Nou pentru prietena mea cea mai buna. Ce as putea sa fac? Dar sa fie usor

4 răspunsuri:
| lilith666 a răspuns:

Mai bine cumparai ceva material(un telefon, un ipad ) ceva care so bucure nu bratari facute in casa (daca as fi eu tias aruncao in fata)

| Sasha203 a răspuns:

O bratara, ar fi frumos pentru ca ar avea-o mult timp. sunt multe tutoriale si e foarte simplu! Si eu am facut o multime

| Natalie89 a răspuns:

Incearca sa-i faci o bratara din atebig grin cauta pe google si o sa vezi cat de simplu e

| inuca97 explică (pentru Natalie89):

Ok, dar vreau ceva de revelion.