| deluboss a întrebat:

Vreau sa cumpar un caine rottweiler pui sau mascul as dori sa aud preturi si propuneri id meu este:dj.parazitu

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine iti cumperi o arma, se gasesc foarte usor, daca ti-ar fi placut cateii, ti-ai fi luat un maidanez, acum primavara sunt cu sutele pe strazi, gasesti diferite exemplare.
Sper sa iti vina mintea la cap si sa-ti iei arma sau catel de pe strada, sa stii ca si un caine de rasa inferioara te poate apara. Sper sa faci alegerea corecta, bye.