| PrOx a întrebat:

Vreau sa cumpar un telefon...Samsung Galaxy S, doar ca este second de la un coleg.Deocamdata are ecranul spart intr-un colt si carcasa este zgariata cam rau dar a spus ca i ltrimite la Bucuresti pe asigurare si schimba ecranul si carcasa.Bateria este noua iar telefonul il are cam de 7-8 luni. El cere 600 de lei pe el. Ce credeti ca ar fi mai bine, sa il cumpar sau nu? Adica poate sa aiba si altecva uzat inauntru sa-u ceva sa nu mearga cu trebuie?(Cauza ecranului sparta si al zgarieturilor mi-a spus el este pentru ca l-a scapat pe jos de multe ori.acum am un Samsung Galaxy Mini)Interesul meu este sa nu arunc 600 de lei in vant si sa nu fiu multumit de telefon...adica sa nu functioneze cum trebuie sau sa se defecteze mai rau.As prea niste pareri.Multumesc!

4 răspunsuri:
| eucumine010 a răspuns:

Mai bine o lasi balta.

| Diiiia a răspuns:

Sincer nu se merita... Poate sa aiba si alte defecte inauntru...Decii mai bine pastreazati banii si cand o sa mai strangii iti poti lu un telefon nou-nout. atuncii veii fii sigur ca e totul in regula

| CautNume a răspuns:

Cred ca cere cam putin pe el
mai bine pastreaza banii si cand ai mai multi cumpara un tel. nou

| Paulica232323 a răspuns:

Poti cumpara unul de la orice amanet.Crede-ma am cumparat si eu.Si stii cat am dat pe el? 300 de lei, si grabeste-te! Au mai ramas doar 2 telefoane Samsung Galaxy S