| Deea311 a întrebat:

Vreau sa cumpar un telefon...
si nu stiu ce sa aleg
Un telefon dragut pentru. adolescente

mersi.

Răspuns Câştigător
| Saya_1767 a răspuns:

Incearca Samsung Corby.
Este nou aparut, are design tineresc si este disponibil in 4 culori, bateria tine mult, Tscreenul perfect.

Poftim:https://www.vodafone.ro/shop/samsung-corby-alb/7240170.7330015.pr

Este scump dar merita
Fundita?

7 răspunsuri:
| sallysirop a răspuns:

SAMSUNG F480 RED LA FLEUR
e dragut pentru o adolescenta. :] eu te sfatuiesc sa-l cumperi pe asta arata chiar foarte dragut.

| sallysirop a răspuns:

SAMSUNG S3650 corby pink sau asta tongue

| βÚβÚ a răspuns:

Daca esti mai "girly" ar trebui sa iti iei unul rozwinking Depinde si daca iti place culoarea.Nu stiu exact ce telefon, dar trebuie sa fie cu bun gust, subtirel si sa fie feminin.Adica sa se vada ca este al unei fete. happy

| rOckx3 a răspuns:

Dap Samsung corby am si eu pe roz, si este super cool,. sau poti sa-ti iei un Nokia 937! e trendy si cool dai funda?happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung KP500 Cookie. E tineresc, dragut, subtirel si performant. E cel mai bun.Am si eu la fel si sunt foarte multumita, cat despre corby e o porcarie, dar faci ce vrei tu, eu iti recomand Cookie. Sper ca te-am ajutat!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru fete, recomand SAMSUNG S3650 corby
Ai un review mai detaliat aici: http://www.mygarage.ro/......corby.html