| Daniel_Alex_1998 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un telefon si nu stiu pe care sa il aleg S3 sau S4mini! va rog sa ma ajutati!

Răspuns Câştigător
| miawwow a răspuns:

S4 mini. Parerea mea. happy

3 răspunsuri:
| dantomescu78 a răspuns:

S4 mini este mai performant decat S3.

Le poti compara foarte usor si iti vei da seama de ceea ce iti spun. Iti recomand sa arunci o privire aici: http://bit.ly/19YIOmU peste parerile celor care l-au mai cumparat.

In plus vezi ca il gasesti acum la un pret promotional.

| raluca501 a răspuns:

Daca vrei un telefon cu ecran-ul mare, Samsung galaxy s3. Daca vrei un telefon super bun, dar cu ecran mai micut si accesibil, ia-ti un Samsung galaxy s4 mini. Acum depinde de preferintele tale.