| croissant a întrebat:

Vreau sa desenez ceva pe frunte sau pe maini dar nu stiu cesad imi puteti da exemple dar sa fie interesantawinking Ofer FUNDA:Xlove strucklove struck

Răspuns Câştigător
| cristi112233 a răspuns:

Pe maini : Niste emoticoane :X, si eu mi-am mai facut, e iesit destul de dragut happy
Pe frunte : laughing Nu am avut nici-o data intentia tongue

1 răspuns:
| CristineDelaruss a răspuns:

Pe maini emoticoane intoarse, flori care se continua pe tot bratul, niste x si puncte care sa fie ceva semn chinezesclaughing, iar pe frunte, eventual niste fire, cau un breton.
Pa, pa