| brutmunt a întrebat:

Vreau sa developez niste poze. Daca ma duc la un magazi si ii dau stik-ul cu poze poate sa mi le developeze? Si in cat timp? si la ce magazi am putea merge? P.S. sunt din Oradea.

Răspuns Câştigător
| Blade82 a răspuns:

Mergi la un studio foto. Imposibil sa nu gasesti pe acolo ceva. Dai stick-ul si poti sa le primesti in 2 ore (la urgenta costa mai mult) sau la pret normal intr-o zi maxim.

1 răspuns:
| MoldovanAlin a răspuns:

Www.cewe.ro si dai pe sectiunea fotografii si iti alegi de acolo.
Eu mi-am facut 10 poze 10x13 si 13 poze 13x17.
Au iesit impecabil si au ajuns dupa 6 zile lucratoare.
Si transportul costa 10 lei.
E foarte rentabil!