| Midway a întrebat:

Vreau sa devin emo spuneti-mi tot ce imi trebuie adica imbracaminte, comportament, frizura etc... multumesc mult funda!

Răspuns Câştigător
| Gesara a răspuns:

Emo nu devii ci te nasti. Este ca o boala, trebuie sa fii satul de viata,la propriu nu copilariile voastre, sa nu mai vrei sa traiesti si sa ai curajul sa te sinucizi daca ai curajul sa te sinucizi comenteaza la raspunsul meu daca nu inseaman ca nu esti emo, si daca tot vrei sa devi emo inseamna ca te doare capu si zic sa te culci sa te trezesti maine sa te duci la scoala (daca e cazul) sa vb cu o fata sa o inviti la un suc si sa iti vezi de viata inainte.

5 răspunsuri:
| ZuettH a răspuns:

Paiii nu e o dee cam bunaa da ca sa devii emo trebuie sa te imbraci cat mai ciudat si sa fumezi, droghezi etc... la parr lasati bretonu intr-o parte happy apoii sper ca te-am ajutat. dar eu tor la concluzia mea raman NU ar trebui sa faci asa ceva!

| Andr3e a răspuns:

In primul rand de ce vrei sa faci asta? Ar insemna sa-ti tai venele sh alte prostii.O sa-ti raspund la cateva.
Imbracaminte: Pantaloni mulati, iar bluze largi si mai lungi
Comportament:Ignori mai pe toata lumea sh asculti muzica la casti stand pe o banca
Frizura:Un breton intr-o parte, sh parul un pic mai lung
Funda?

| Stavros a răspuns:

Copile, Mai traci si tu pe la biserica...

| Midway explică (pentru Stavros):

Individule,Mai,,traci'' si tu pe la scoala...

| Stavros a răspuns (pentru Midway):

Am gresit si eu...ce vrei happy