| HappyCandy a întrebat:

Vreau sa devin mai buna, adica oamenii sa creada ca eu sunt blinda etc nu cum acum sunt oameni ca si drac ma numesc (scuzati de expresie dar asa e )
Dati-mi ca niste reguli care trebuie sa le respect. Funda dar sa nu fie poruncile lui Dumnezeu

2 răspunsuri:
| YOUdriveMEcrazy a răspuns:

Exorcizare

| theocooltheocool a răspuns:

Am avut si eu o prietena cu problema ta.am incercat sa o schimb stand mai mult cu ea si facand mai multe lucruri impreuna.ca ea sa fie ca mine si sa preia oarecum din activitatile mele.deci.cel mai bine ar fi sa te imprietensti cu cineva mai. diferit ca sa zic asabig grin noroc:*