| CatiGeanina a întrebat:

Vreau sa imi spune-ti cum sa devin amica cu o fata. Eu nu prea stiu despre ce sa vorbim deoarece nu prea ma pricep la a cunoaste alti oameni. Spuneti-mi cum as putea sa incep. Va rog! Scuzati categoria!:*

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Faceţi cunoştiinţă, vorbiţi deschis una cu alta, nu se poate să nu găsiţi voi un subiect de discuţie.
Te pup!

| ginadr a răspuns:

Pur si simplu faceti cunostinta si vorbiti despre moda sau despre baieti din moment ce ati intrat in discutie veti gasi impreuna un subiect de discutiewinking

| CatiGeanina explică (pentru ginadr):

Uite ma gandeam sa fac asta : " Buna, ce faci?
Ce ai facut azi?[dp ce imi raspunde] -si eu am fost afara cu amicile mele.
Ammm, asculti Lana del rey sau ce fel de cantaretii asculti? '' Crezi ca ar iesi bine?

| danden a răspuns:

Ce ne incanta pe noi fetele? Sa fim complimentate: observa ceva la ea care i vine bine si spune-i, evetual daca e vorba de haine, sau accesorii intreaba si de unde il are. De aici ar trebui sa vina de la sine