| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa devina artist. Am asta in cap de mic copil, ma pasioneaza muzica inca de mic, ador sa o simt in mine, sa simt vibratiile, sa simt ca distrez lumea. Am de ales intre a deveni beatboxer, trapper ori DJ. Vreau sfaturi de la voi, vreau sa-mi spuneti care credeti ca ar prinde mai bine in caz ca as urca undeva la un nivel mai mare in timp.

Vreau sa fiti seriosi! tongue

2 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Beatbox clar nu. DJ-ul ar fi cea mai bun varianta, trapper nu cred ca va prinde in Romania. Sau daca va prinde, vei fi ceva de genul abi, asa ca mai bine nu.
Daca crezi ca poti sa fii ceva de genul post malone, atunci incearca, dar ma indoiesc avand in vedere ca nici tu nu stii ce vrei sa faci. Ai voce, stii sa mixezi, sa produci muzica?

| abcddcba a răspuns (pentru aXy99):

Voce pentru trap nu vad unde iti trebuie asa multa..autotune + mixer face toata treaba laughing ureche muzicala da, am