| Pyty a întrebat:

Vreau sa fiu vedeta. Ce as putea face ca sa devin cantareata?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am un studio in craiova daca vrei ai putea inregistra cateva piese si ai putea face si un clip. nu te speria preturile nu sunt ca in alta parte de ordinul zecilor de mi de euro. 100 euro 1 piesa si 500 un videoclip. alte studiouri cer 3000 pentru un videoclip si 400 pentru o piesa. daca esti interesata ma poti contacta la id-ul rec_raiova_ionut sau la numarul 0761296815. valabil pentru toti ce vor inregistrari.

128 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ca sa devii vedeta sau cantareata trebuie sa stii canto adica lecti de cantat si daca sti trebuie sa ti ritmul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai nevoie sa muncesti mult si sa ai voce. Du-te la un concurs de talente! Pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Umbla la vocala si poate oamenii o sa te observe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei si eu vreau sa fiu cantareata dar pentru primul raspuns ca are studoi in craiova daca ai bani du-te si ila care zice ca a murit miley cyrus nul crede deoarece nu-i adevarat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru a deveni o cantareata, trebuie sa te inscrii la un concurs de cantat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa silvio vezi ca te crezi cam mare si tare da nu te vezi ce fata de fraiera

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pyty am acelasi vis dar nu stiu ce sa fac dar o sa intreb pe alt cineva daca so sa aflu raspunsul iti spun si tie.

Cu stima,
Carmina Botea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa te apuci de cantat la dus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, fa lectii de muzica si spune profesorului sa te inscrie la ceva.simplu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa lupti si sati duci visul pina la capat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu stiu dar si eu vreau sa devin cantareata am vost si la mamaia copiilor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

P rerea mea trebuie sa incerci sa te inscri la o emisiune si sa vezi daca ai talent si te pricepi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu draga mea Si eu as vrea dar in Romania de azi nu se mai poate de-ar mai fi megastar eu m-as duce bafta si mult noroc pe mine ma poti gasi pe id-ul lucishytha sau la nr de tel 0735592716 te astept sa mai vb despre visurile noastre

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu vreau sa ma fac cantareata imi doresc asata foarte mult daca este cineva interesat sa ma ajute sa ma contacteze la ad-iul galantania

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am voce buna de cantat dar nu stiu la ce sau la cine sa ma duc ca sa devin cantareata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu stiu ce ar trebui sa faci ca sa devii o vedeta, caci si eu am intrebat acelasi lucru.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa-ti dai silinta,, sa cinti si sa repeti cit mai mult pentru a deveni cintareata,! iti urez mult succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te la studio

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa te faci mai intii un om

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai in primul rand fa-ti multe melodii apoi du-te lacanto si o sa vezi daca te vrea in echipa sa devi cantatei, cantareata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu as vrea sa cant si stiu foarte bine dar nu cred c visul mi se va implini vreodata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ca sa fii cantareata trebuie sa ati placa si sa ai vointa incearca daca vrei sa afli mai multe lucruri bagate mess zorzetti_maria e al meu da la facut de fata sa nu recunoasca fani! cu drag Justine Biber!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I am Justine Biber. Mess zorzetti_maria

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai fetele astea in primul rand au un vis si cu asta basta:BZ star

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea sa faci rost de nr. de tel. si sa suni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma numesc gilbert si vreau sa fiu vedeta cu smiley

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ori ce e nevoie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu vreau sa fiu cantareata dar compun piese

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai microfon inregistreaza o melodie proprie si pune-o pe you tube

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ai voce... e tot ce conteaza, tu ce crezi? aa fa-te auzita.