| Rosca_Ilie_1996 a întrebat:

Vreau sa fiu vlogar si ce trebuie sa fac

3 răspunsuri:
| LarissaMouse a răspuns:

Buna!
Ceea ce trebuie sa faci este sa incepi sa inveti si tu limba romana.Sa sti ca la scoala te invata ca trebuie sa pui niste semne de punctiatie prin propozitie.Ai auzit de asa ceva?

| SimpleIsCool a răspuns:

Salut.
Trebuie sa iti faci un canal de youtube, cu un nume adecvat, original.Trebuie sa gasesti o tema interesanta pe care sa vorbesti,trebuie sa vorbesti frumos si clar.E indicat sa ai si un calculator bun,pentru ati idita clipurile, si desigur o camera pentru a le filma, chiar daca este canal de gaming, si acolo poti sa te filmezi, e mai amuzant.Nu trebuie sa ii copiezi pe altii, poate doar sa te inspiri, dar trebuie sa fii original.
O viata frumoasa sa ai.
Peace!

Răspuns utilizator avertizat