| Rosca_Ilie_1996 a întrebat:

Vreau sa fiu vlogar si ce trebuie sa fac va rog

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să fii tu însuți, să vorbești despre ceea ce îți place și să nu dai doi bani pe haterii care or să te urască.Or să apară mulți anonimi care or să te urască fiindcă ei nu au curajul să își facă publice opiniile și sunt geloși pe tine.Fă-ți un cont de you tube, pune-l aici să vedem și noi și apoi așteaptă să apară audiența.De asemenea, poți să te uiți și la alți vlogeri înainte pentru inspirație>Mult succes!winking

| Rosca_Ilie_1996 explică (pentru anonim_4396):

Multumesc dar tu esti vloger

| anonim_4396 a răspuns (pentru Rosca_Ilie_1996):

Păi..nu chiar vlogger, nu am prea multe videouri că am fost mai mereu ocupată cu facultatea.Dar mi-am primit și eu înjurături și dislikeuri și asta nu m-a determinat să îmi șterg clipurile sau contul.happy

| Rosca_Ilie_1996 explică (pentru anonim_4396):

Dar poti sa-mi spui cum te numesti pe youtube

| anonim_4396 a răspuns (pentru Rosca_Ilie_1996):

Adriana Hunyadi Jounin