| sury_2656 a întrebat:

Hei,care este vlogar?

3 răspunsuri:
| Trynda a răspuns:

Vlogger este o persoana care face blogging video. In loc de texte posteaza video-uri in care vorbeste si explica ce are el de spus. V-ul vine de la Video. Vlogging=Video blogging. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"vlogar"? Sau "Bloger"?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vlogger se numeste. Are cont pe YouTube si alte site-uri, si spre exemplu, face un vilm cum isi baga un strugure-n nas. Il posteaza pe anumitul site. Adica face tot felul de chestii si le posteaza sa stie lumea ce face el.
Sper ca te-am lamurit.