| karlos12 a întrebat:

Vreau sa gasesc o fata pe Facebook.Nu-i cunosc numele, numai locul de munca.Nu stiu daca are cont insa daca il are sunt sanse sa isi puna locul de munca actual.Se poate gasi persoanele in functie de locul de munca scris?

2 răspunsuri:
| piticelm a răspuns:

Nu ar fi mai simplu daca te duci direct la locul de munca? atata bataie de cap sa cauti o persoana dupa locul de munca straight face

| Nobody35 a răspuns:

Dai la cautare persoane si scrii acolo criteriul in functie de care vrei sa ti se faca selectia happy.