| ELITE00BAT a întrebat:

Vreau sa-i cumpar tatalui meu ceva ce isi doreste foarte mult si am gasit la un pret mai bun cum pot extrage de pe cardul lui 5000 de euro fara ca el sa stie? stiu codul pin, cardul il am si mai am si bulentinul
Cum pot lua 5000 de euro fara sa stie?

7 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

O sa-i faci o surpriza de mai mare dragu'! Eu iti propun sa nu faci asta. Vei transforma un cadou in necaz. 5000 Eu este o suma prea mare.

| Stein a răspuns:

Ii iei banii ca sa ii faci un cadou?rolling on the floor)

| ELITE00BAT explică:

Nu suntem o familie saraca si vreau sa ii iau lui ceva care trebuia sa coste mai mult si am gasit mai ieftin

| mFlorian a răspuns:

Poate el pastreaza banii aia acolo cu un rost, eu iti propun sa nu faci asta.Si cadourile necostisitoare aduc un zambet pe fetele oamenilor...

| Weedier a răspuns:

Dar nu crezi ca se va supara daca vei face asta?

| Mozurov a răspuns:

Stai,tu vrei sa iei banii lui ca sa ii cumperi un cadou?

| BiscuiteOreo a răspuns:

Woooooooooooooow. Woooooow. Tu stii cat sunt 5000 de euro in RON?! Ce vrei sa ii iei? Masina? Totusi, ar trebui sa ii spui ori mamei tale. Si nici macar nu ar fi cadou daca ii iei banii. Just sayin' :-''