| ELITE00BAT a întrebat:

Salut vreau sa iau 5000 de euro de la tata de pe card si nu stiu cum sa iau fara sa afle vreau sa-i fac o surpriza ceva ce isi doreste el mult si am gasit la un pret foarte mic, stiu codul si am si cardul cum fac sa scot suma,
Daca ma duc la banca cu buletinul lui imi poate da suma asta?

3 răspunsuri:
| Maariiaa a răspuns:

Dacă vrei să îi faci o surpriză nu îi furi banii.

| Mangustă a răspuns:

Doar 5000 de euro? Dar daca vrei sa ii faci o adevarata surpriza de ce nu dai foc la casa, masina ceva? Ar fi mult mai surprins!

| ELITE00BAT explică:

Bai nu sa ii fur sau ceva de genu am gasit ceva mai ieftin care isi doreste el foarte mult si vreau sa il cumpar