| AndraGomez2002 a întrebat:

vreau sa fac mamei si tatei un cadou de Anul Nou dar sa nu coste nimic cevva de mana dati-mi idei va rog frumos

Răspuns Câştigător
| anaanuc a răspuns:

Pai ia un borcan si scrie pe el de exemplu : 50 demotive pntru care sunteti niste parinti super si dupa scrie 50 de biletele mici cu motivele si pune-le in borcan

| AndraGomez2002 explică (pentru anaanuc):

Multumesc mult pentru idei :*

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poți face o brățară din ațe pentru fiecare, vezi pe YouTube.
Pa, pa.

| dianaandra1467 a răspuns:

Poți confecționa o felicitare mai mare, dintr-o coală mare albă, să lipești carton pe ea, colorez și scrii : LA MULȚI ANI DE ANUL NOU!, și în interior poți face diferiți omuleți, un tort imens etc.

| Roxy_9262 a răspuns:

Pai ai putea face o lumanare. iei un carton si faci un cerc, apoi il tai si il pictezi, apoi iei o lumanare mica si infasori in jurul ei hartie cartonata colorata si lipesi pe cerc si in jur lipesti 3 stelute decupate( eu le-am pictat cu oja rosie).

| Lavinateen123 a răspuns:

Cel mai frumos (dupa opinia mea)
este o felicitare cu kiling.
Poti face de asemenea un album foto.
despre ei doi.

| CosmiNel24 a răspuns:

Un panou pe care pui amintirile sau pozele facute cu parintii tai happy

Succes!

| ByaBiby a răspuns:

Pai a-i putea face o felicitare sau sa le faci o surpriza dulce adica un tort, o prajitura din ce este in dulap! :*