| Mihai_6580 a întrebat:

Vreau sa iau un colet de la posta. Ce acte si ce calitati (pe langa faptul ca trebuie sa fiu major) imi trebuie pentru a-l putea ridica?

6 răspunsuri:
| andreeeeea a răspuns:

Buletinul si atatbig grin

| Predator30 a răspuns:

Buletinul altceva nu iti trebuie ..mult succes

| GăbițuGabriel a răspuns:

Doar buletinul si banii daca ai comandat ceva in rest nu este obligatoriu sa ai 18 ani.winking fundita? big grinbig grin

| Mihai_6580 explică (pentru GăbițuGabriel):

Si daca nu am buletin pentru ca inca nu am 14 ce pot face?

| GăbițuGabriel a răspuns (pentru Mihai_6580):

Daca nu ai 14 ani si nu ai buletin cred ca merge cu certificatul de nastere. dar cel mai bine ia un frate sau sora mai mare daca ai sau un parinte si mergi cu el la posta si ridica el/ea coletul.winking

| paulapaulina a răspuns:

Buletinul